Uutanantie 6

Asuinrakennus valmistunut 1980, huoneistoja 5 kpl, yhteensä 329 hm², yhtiön omistamalla tontilla 2500 m². Vesikatto uusittu 2018.
Rakennus/pk-vuosi  
Building year
1980
Huoneistotyypit  
Apartment types 
2h+k, 3h+k
Huoneistokoot  
Apartment sizes 
60 / 74,5 m²
Huoneistojen määrä  
Number of apartments
5
Vuokra (€/m2/kk)  
Rent (€/m2/month) 
10,86 €
Vuokraan sisältyy  
Rent includes 

Asevelitie 14

Asevelitie 14
Pälkäne

Asevelitie 11

Asevelitie 11
Pälkäne

Kyttäläntie 14

Kyttäläntie 14
Pälkäne

Tehdastie 3

Tehdastie 3
Pälkäne

Kalliotie 4

Kalliotie 4
Pälkäne
Uutanantie 6
Pälkäne
Direction via Google
Huoneisto Tyyppi Kerros Sauna Autopaikka Pinta-ala Vuokra Saatavuus
Uutanantie 6 As 1 2h, k 1 ei kyllä - 14.00 €/kk 60.00 m² 651.79 € varattu
Uutanantie 6 As 2 2h, k 1 ei kyllä - 14.00 €/kk 60.00 m² 651.79 € varattu
Uutanantie 6 As 3 2h, k 1 ei kyllä - 14.00 €/kk 60.00 m² 651.79 € varattu
Uutanantie 6 As 4 3h, k 1 ei kyllä - 14.00 €/kk 74.50 m² 809.31 € varattu
Uutanantie 6 As 5 3h, k 1 ei kyllä - 14.00 €/kk 74.50 m² 809.31 € varattu